Лілія Гриневич закликає зібрати книжки для шкіл сходу України


Лілія Гриневич закликала зібрати книжки для шкіл сходу Україні. За результатами надісланих запитів із Луганської та Донецької областей школи найбільше потребують творів зі шкільної програми, а також сучасних видань для дітей та молоді.

Пані міністр уже кілька років пропонує таким чином вітати зі святами чиновників – уже два роки підряд у свій день народження Лілія Гриневич оголошує збір книжок для шкільних бібліотек сходу України замість того, щоб витрачати гроші на квіти й подарунки для неї.

«У школах на лінії зіткнення все ще не вистачає книг українською для читання позакласних та програмних творів. Минулоріч нам вдалося дещо поліпшити ситуацію, однак, школи все ще не повністю укомплектовані, – написала на своїй сторінці у фейсбуці пані Гриневич. – Як показала практика, це прекрасний спосіб уникнути радянських чиновницьких традицій, а ще це робить щасливими величезну кількість людей. Тож давайте продовжимо цю практику».

Книжки можна надіслати у приймальню Лілії Гриневич у Міністерство освіти й науки України за адресою: Київ, просп. Перемоги, 10, Київ, 01135.

«Єдине прохання – будь ласка, не надсилайте книги у поганому стані чи такі, що очевидно не читатимуть діти. Минулого року зібрався хоч і невеличкий, але ящик таких книг, який так і стоїть у приймальні», – наголосила Лілія Гриневич.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар