Лілія Куліковська


Лілію Куліковську друзі і колеги знають, зокрема, як людину, безмежно закохану в читання. З появою Маші широкими обіймами для жінки відкрився світ дитліту, адже читати книги донечці мама розпочала ще до її народження. Відтоді в родині збирається дитяча колекція улюблених книжок Марійки, а тепер і Андрійка, з’явилося багато щасливих книжкових родинних традицій.

Новинами видавництв, цікавими акціями, книжковими новинками та захопливими подіями світу дитячої книги Лілія ділиться з однодумцями у групі Facebook Cool дитліт із Марійкою та Андрійком та на сторінці книжкового блогу Liliya_cool_books в Instagram.

Мама Ліля особливо чуйно плекає українську дитячу літературу. За потреби радо підкаже влучну книжечку маленьким та підлітковим читунам та нечитунам. Також блогерка знаходить час для «себе-дорослої», і ділиться відгуками й на книги янґ-едалту та дорослої літератури.

Лілія не зупиняється і відкриває для себе сторінку за сторінкою світ літератури: надихається затишним і крутим навчанням у Літосвіті та БараБуці, дбайливо редагує дитячі та дорослі книжки, постійно популяризує дитячу та дорослу літературу і мріє знайти час оформити у тексти всі ті «книжки», які роками з’являються в Лілії на рівні занотованих ідей.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар