Лірник Сашко набирає «школу» казкарів


Під час осіннього етнофестивалю «Країна Мрій», що відбудеться 10–11 жовтня у Львові, Сашко Лірник вестиме спеціальний «Майданчик казок». Виступити там зможуть усі охочі. Про це казкар повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«У чому цікавинка – там будуть мати можливість виступити ВСІ, – написав Сашко Лірник. – Тобто хто хоче спробувати сили стати казкарем – проведемо майстер-класи і виступи. Запрошую і дорослих і дітей. Можна розказувати, читати, показувати свої та інші казки. Це буде ПЕРШИЙ крок до започаткування Всеукраїнського Фестивалю Казкарів, який я все мріяв зробити багато років. Спробуйте свої сили і, можливо, майбутню професію».

Казкар неодноразово завважував, що шукає собі учнів, адже його мистецтво – на межі зникнення. «Казки ніхто не хоче розказувати, всі думають, що це дурниця. А насправді казка – це найголовніше, що є в житті, – розповів якось Лірник Сашко БараБуці. – Це щось велике, те, на чому формується культура людей, те, що формує наше мислення. Казка – це найсильніше, що може бути, сильніше за всі пісні й танці, бо вона діє на підсвідомість. Оце покоління, яке тепер воює за незалежність України, виросло на моїх казках».

Джерело: БараБука.

Читайте також:

«Казки Лірника Сашка» знову на телебаченні

Сашко Лірник написав казку про сучасні події

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар