Літературна резиденція «Дім Автора» (о. Закінтос)


Літературна резиденція «Дім Автора» на острові Закінтос (Греція) це проєкт громадської організації «Анонімні Автори» та письменниці Таіс Золотковської.

Дім Автора це простір для митців у сфері літератури та образотворчого мистецтва. Резиденція приймає авторів різних рівнів та напрямків, тих, хто шукає усамітнення та бажає сконцентрувати зусилля на роботі і тішитися Середземноморськими краєвидами.

Резиденція стоїть за 4 км від моря та за 10 км від міста Закінтос. Острів славиться мальовничою природою, якою надихалися видатні грецькі й італійські письменники та поети: Уго Фосколо, Діонісіос Соломос, Андреас Калвос.

Мета перебування в резиденції робота над проєктом. Термін перебування в «Домі Автора» – від 3 до 8 тижнів. Щороку «Дім Автора» надає два повних ґранти та ґранти 3-х категорій, які частково покривають витрати на проживання в резиденції.

Резиденти розміщуються в окремому будинку та мають доступ до загальних приміщень: кухні, вітальні з бібліотекою та веранди. Загальна кількість осіб – 4.

Резиденцію вже відвідали письменники, художники, перекладачі, дизайнери з України та інших країн, серед них – Сергій Жадан, Остап Українець, Гамлет Зіньківський, Робін Сівапалан, Оксана Драчковська, Ольга Купріян.

Заявки приймаються впродовж усього року на сторінці authors.house.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: