Літературна резиденція «Гніздо» приймає заявки


До 12 грудня 2021 року триває прийом заявок на літературну резиденцію-ретрит «Гніздо». Резиденція відбуватиметься у лютому 2022 та триватиме місяць. Сама локація розташована в живописному селищі Витачів, у сучасному котеджі на схилах Дніпра. Організатори резиденції прагнуть створити затишні умови та надати українським письменни_цям та автор_кам текстів місце та час для дослідницького та творчого процесів.

«Ми створювали це місце з думкою про відпочинок, натхення та творчість і раді поділитись цією можливістю з українськими автор_ками художніх текстів. Ми віримо, що книги важливі, а для їх створення необхідний простір та час», – зазначають організатори.

До участі запрошуються автор_ки, що працюють у різних літературних жанрах: поезія, п’єса, сценарій, короткі історії, роман тощо. Головним критерієм оцінювання заявок буде художній рівень надісланого твору чи його фрагменту.

Організатори покривають проживання, надають стипендію на харчування у розмірі 4000 гривень та покривають витрати на дорогу у розмірі 1000 гривень. Заявки приймаються до 12 грудня. Деталі – тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар