Літературна школа для дітей від «Веселої науки»


29 вересня в Києві стартує курс анти-уроків написання та видання книжки, який змінить погляд на світ. Запрошуються діти віком від 9 років, вартість участі – 4000 грн.

Печалька зі шкільними творами? Є безліч ідей, та не вистачає майстерності упорядкувати їх в слова? На нашій творчій школі ви напишете першу власну книжку та самостійно її проілюструєте! Про що писати? Як продумати сюжет? Як працювати з персонажами? Звідки взяти натхнення? Як придумати назву для оповідання? Як спілкуватися з редакторами і представляти свій твір? Відповіді на всі ці запитання ви шукатимете разом із дорослими й мудрими наставниками. Забудьте про нудьгу на уроках мови та літератури. Персонажі, сюжети, інтриги, розв’язки, форзаци й колонтитули легко підкоряться вам під час веселих, пізнавальних і нестримно вигадливих анти-уроків з найкращими сучасними українськими письменниками та ілюстраторами.

Початок курсу: 29 вересня
Вік дітей: від 9 років
Місце проведення: клуб «Весела наука» (вул. С. Крушельницької, 7а)
Розклад занять: вівторок та четвер, 16:00
Тривалість курсу: 20 занять
Тривалість заняття: 2 години
Вартість: 4000 грн

Куратор курсу – автор та ілюстратор супер-книжок Кузько Кузякін ака Дмитро Кузьменко – письменник, художник-ілюстратор, журналіст, фізик, автор 5 книжок, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних літературних конкурсів.

Авторка програми – письменниця й анти-вчителька, методист НЦ «МАН» Тетяна Щербаченко.

За підтримки порталу «BaraBooka. Простір української дитячої книжки» та Національного Центру Мала академія наук.

П.С. Оцінок не буде 😉 По закінченню курсу триматимете в руках власну книжку й Сертифікат випускника дитячої літературної школи. Ваша вчителька здивується 🙂

Про те, як проходили попередні літературні школи, читайте тут.

Додаткова інформація на сайті організаторів.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар