Літературний конкурс для талановитих одеських школярів


На додачу до пошуку талановитих дорослих письменників Одеса розшукує літературні таланти серед дітлахів та юнацтва: 1 листопада 2013 року стартував третій літературний конкурс для школярів «Море талантів». Узяти в ньому участь можуть усі школярі з Одеси, Одеської області, а також – як гості – юні письменники з інших регіонів України, повідомляє сайт expodessa.com.

Конкурс відбудеться в рамках XVIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля» і ІІ Одеського Корнейчуковського фестивалю дитячої літератури. Надсилати свої твори можуть учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій віком від 6 до 18 років, які мешкають в Одесі чи Одеській області. В окремій номінації «Гості конкурсі» розглядають роботи учасників з інших областей України.

До участі в конкурсі допускають вірші та малу прозу українською та російською мовами на такі теми:

«Є місто, яке я бачу вві сні»;

«Моя найдорожча людина»;

«Чи живі Ромео і Джульєтта?»;

«І я вигадую казку…» (до 120-річчя з дня народження російського письменника В. Біанки та 135-річчя з дня народження російського письменника П. Бажова);

«Мій Пушкін» (до 215-річчя з дня народження російського письменника А. Пушкіна).

Журі оцінюватиме твори трьох вікових категорій конкурсантів: 6–10 років, 11–14 років та 15–18 років. Приз для переможця в кожній номінації – електронна книжка. Також організатори конкурсу готують дипломи й подарунки для учасників. Але головний приз для переможців і фіналістів «Моря талантів» – можливість опублікувати свої твори в однойменному конкурсному альманасі.

Короткий список фіналістів оголосять 15 червня 2014 року. Нагородження переможців відбудеться 8 серпня в Одесі рамках XVIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля» під час відкриття ІІ Одеського Корнейчуковського фестивалю дитячої літератури.

Із положенням про конкурс можна ознайомитися на сайті книжкового ярмарку «Зелена хвиля».

А тим, кому тісно в рамках двох номінацій конкурсу «Море талантів», пасуватиме літературний конкурс «Стань письменником». Свої твори слід надіслати до 31 грудня 2013 року. Якщо ж вам від 14 до 21 років і ви добре знаєте англійську, то БараБука радить, окрім усього іншого, написати есей про Тараса Шевченка на конкурс. Час є до 31 січня 2014 року, тож поспішайте!

Джерело: «БараБука».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар