Літературний конкурс «Витоки»


Національний університет «Острозька академія» за підтримки мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада), з метою заохочення творчої молоді оголошують літературний конкурс «Витоки» за номінаціями «Поезія», «Проза», «Фентезі», «Літературознавство та літературна критика», «Твори для дітей», «Сценарій фільму чи вистави». Переможець у кожній номінації отримає грошову винагороду в розмірі 100 доларів США.

Учасники конкурсу повинні надіслати до 23 листопада 2015 року не менше 20 поетичних творів (номінація «Поезія», а також поетичні твори для дітей) або не менше 10 сторінок тексту, набраного 14 кеглем через 1,5 інтервалу (всі інші номінації). Роботи надсилати у роздрукованому вигляді та в електронному варіанті (на диску або флешці).

В окремій заявці необхідно подати відомості про себе: прізвище, ім’я, по батькові; вік; місце праці або навчання; домашня адреса; контактний телефон, електронна адреса, а також копії сторінки паспорту, де вказані прізвище й рік народження.

У конкурсі можуть брати участь молоді люди віком від 14 до 28 років.

Твори необхідно надсилати за адресою: 35800, Рівненська область, м. Острог, вул. Семінарська, 2, Національний університет «Острозька академія», Кралюку П.М.

Оголошення підсумків і нагородження переможців відбудеться 15 грудня 2015 р. у залі засідань вченої ради Національного університету «Острозька академія».

Деталі на сайті Острозької академії.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар