Літературний та читацький конкурси для школярів від Liko-School


Технологічний ліцей «Liko-School» оголосив два конкурси для учнів середньої та старшої школи з всієї України – один із художнього письма, а другий – читацький марафон. Твори приймають до 1 березня 2022 року.

У конкурсі художнього письма «LikoStylus» можуть брати участь учні від 11 до 17 років. «LikoStylus покликаний знаходити, розкривати письменницькі, креативні сили учнів та надавати їм підтримку», – зазначають організатори.

На конкурс приймаються твори, написані українською мовою, які не були надруковані чи оприлюднені на просторах інтернету раніше.

У конкурсі беруть участь вірші, мала проза (оповідання / новели), повісті чи романи, п’єси. Також можна надсилати фанфіки, що залежно від форми візьмуть участь у певній рубриці на загальних умовах.

Переможців визначитиме професійне журі, до складу якого входять викладачі університетів, вчителі, поети та письменники.

У читацькому Liko-Марафоні можуть брати участь учні 5–11 класу зі всієї України. «Читацький Liko-Марафон покликаний сприяти популяризації читання серед учнів України, розвивати критичне мислення та комунікативні навички», – пишуть на сайті ліцею.

Марафон складається з чотирьох етапів, участь у всіх обов’язкова. Для того, щоб пройти марафон, слід надіслати на адресу конкурсу Liko-Марафон читацькі відгуки / рецензії на:

– твір класичної літератури;

– твір сучасної літератури для дітей чи підлітків;

– твір з детективного жанру;

– твір з жанру фантастики або фентезі (чи з елементами цих жанрів)

Лауреатів та переможців оберуть у кожній віковій групі (до 12 років, 13–15 років, 16–17 років) та номінації: «Поезія», «Мала проза», «Велика проза», «Рецензія». Лауреати та переможці будуть нагороджені цінними призами.

Більше інформації – тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар