Літклуб «Букмоль» вигнали з приміщення


Літературний клуб «Букмоль» раптово позбавили приміщення. Сталося це у дні проведення благодійного лекторію-фестивалю «FanSchool», кошти від якого редакторки «Букмолі» планували пустити якраз на облаштування простору в клубі та території біля нього.

«9 серпня сталося декілька прикрих і несподіваних подій: благодійний лекторій-фестиваль “FanSchool” передчасно закрили, а проект “Букмоль” вигнали з клубу за місцем проживання “Парус”, що на вул. Андріївській 8-12 Подільського району м. Києва», – ідеться в офіційному повідомленні на сайті bokmal.com.ua.

За словами організаторок клубу «Букмоль», 9 серпня (близько 12 години дня) неофіційний представник директорки клубу зірвав їхню вивіску й зачинив приміщення разом із усіма їхніми речами. У відповідь на прохання пояснити, що відбувається, дівчата вислухали «купу необґрунтованих звинувачень та погроз».

«Наразі ми збираємо підписи на нашу підтримку та пишемо звернення до усіх, хто може вплинути на ситуацію, – розповіла БараБуці редакторка «Букмолі» Міра Київська. – До приміщення ми вже потрапили, але проводити бодай якісь заходи поки не можемо. Сподіваємося, що вже скоро усе вирішиться».

На щастя, літклуб «Букмоль» не припинить існувати, втім, найіймовірніше, змінить локацію. Як ми писали раніше, літературний клуб «Букмоль» відкрився в центрі Києва у травні 2014-го і провадив активну діяльність серед найменших читачів.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар