Літконкурс для дітей «Моя космічна книжка»


Стартував літературний конкурс для дітей 8–12 років «Моя космічна книжка», ініційований проектами «Yakaboo», «1+1 media» та #книголав.

«Уявіть собі, що космічні подорожі стали реальністю і тепер можна запросто полетіти на Марс на зимові канікули чи свята. У політ збираються школярі з усіх куточків планети – з Африки та Австралії, Німеччини та о. Ява, – пишуть організатори. – Напишіть командиру космічного корабля, Капітанові Бу. Він неймовірно любить казки і пригоди, але не має часу їх читати, бо повсякчас зайнятий космічними польотами. Розкажіть йому, яка ваша найулюбленіша книжка й, можливо, саме її Капітан Бу візьме в наступний політ!».

За умовами конкурсу слід написати Капітанові Бу листа з описом найкращої книжки, яку обов’язково потрібно взяти в наступну космічну мандрівку. Твір має складатися з 1 аркуша в клітинку звичайного шкільного зошита. «Капітан Бу, на жаль, не має часу читати довгі листи», – зазначено на сайті конкурсу.

Листа слід надіслати до 8 травня 2017 року на адресу: вул. Кирилівська,160 Ю, м. Київ, 04073, «Моя космічна книжка».

До журі конкурсу входять Анастасія Герасимова (PR-менеджер Yakaboo.ua), Ксеня Різник (редакторка блогу Yakaboo.ua), Галина Ткачук (дитяча письменниця, літературознавиця, заводійка книгоподій БараБуки) та Міра Київська (літературознавиця, головна редакторка сайту «Букмоль»).

Автори найкращих творів отримають свої нагороди-сюрпризи у травні на Книжковому Арсеналі (м. Київ).

Деталі на сайті проекту.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар