Літня Дитяча літературна школа


19-23 червня в Києві відбудеться літня Дитяча літературна школа від LITOSVITA (колишня назва – Центр літературної освіти). П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

Лектори і тренери школи – відомі та професійні письменники, видавці, казкарі та ілюстратори: Іван Андрусяк, Леся Воронина, Тетяна Стус, Сашко Дерманський, Зірка Мензатюк, Саша Кочубей, Ольга Купріян, Міра Київська.

Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також кожен створить творчий блокнот для власних ідей.

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують справжньою книжкою. До книги увійдуть оповідання, вірші та ілюстрації учасників. Кожна дитина отримає авторські примірники.

Програма спеціально розроблена для дітей віком 8-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

Як узяти участь?

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежено. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок. Вартість:

– 1600 грн. (при оплаті до 12 червня включно)
– 2000 грн. (при оплаті після 12 червня)

У вартість входить: навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат.

Дати проведення: 19-23 червня 2017 року (заняття будуть приходити щодня від 09:00 до 14:00)

Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Т.Шевченка, 12)

Контактна особа: Анастасія Денисова (095-849-16-33, litosvita.org @ gmail.com)

Детальніше про школу читайте на сайті.

Організатор: LITOSVITA

Організаційні партнери: Мала академія наук України, Національний музей Тараса Шевченка, портал «БараБука»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар