Луньова (Горицвіт) Тетяна | Письменники


Письменниця, лінгвіст, викладачка, еко-активістка. Народилася 6 квітня 1976 року в Києві. Від 1989-го мешкає в Полтаві. Перші поетичні твори були опубліковані під дівочим прізвищем Карунна. Закінчила з відзнакою Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка за спеціальністю «Українська мова і література та англійська мова». Навчалася в аспірантурі Київського національного лінгвістичного університету, де у 2006 році захистила кандидатську дисертацію про лексичні засоби втілення концепту ГАРМОНІЯ в англійській мові і відтак здобула ступінь кандидата філологічних наук. Викладає англійську мову в Полтавському національному педагогічному університеті.

Авторка трьох книжок для дорослих – новел та акварелей «Рукописи не форматуються» (2010), роману-перформатива «Знайти Лева» (2010), збірки есе «Те, що можна написати тільки аквареллю» (2018) і казок для дітей: «Усі ми будемо королевами, або Казка про Маринку та Мишенятко» (2012), «Зайченятко У» (2014), «Міські пригоди лісової шишки» (2018), «Будиночок, що пахне евкаліптом» (2019) та «Червона панда на ім’я Феєрверк» (2019), «Янголяткова абетка» (2020).

Публікує есе з екологічної проблематики. Регулярно бере участь у радіо-передачі «Природа знає краще» на Полтавському обласному радіо «Лтава». Читає авторські лекції в різних містах України (Львові, Черкасах, Кіровограді, Луцьку, Полтаві та ін.)

Член Національної спілки письменників України, лауреатка конкурсу «Книжковий дивосвіт України» (2010) та обласних літературних премій імені Леоніда Бразова (2011), Панаса Мирного (2016) та Феодосія Рогового (2019).

Одне з найулюбленіших занять – читати книжки синові.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: