Макарик Віталіна | Нашi автори


Письменниця, журналістка, літредакторка, книжкова оглядачка і літературна відьма.
Народилася і зараз проживає у місті Володимирі на Волині.

Навчалася у Києво-Могилянській академії (спеціальність – культурологія) та Українській академії друкарства (спеціальність – редагування, журналістика).

Писати почала зі шкільного віку і з тих пір не перестає (бо, крім писати, читати і редагувати, нічого не вміє). Працює журналісткою та літературною редакторкою. Публікувалася у виданнях «Український тиждень», «Reporters», «Український журнал» (Прага), «Gelblau» (Штутгарт). Співпрацювала як літредакторка з видавництвами «Книголав», «Портал» та «РМ».

Пише книжкові огляди для «Читомо» та «BaraBooka».

Авторка збірки поезії та короткої прози «Риба хоче» (2013), оповідань для підлітків «Ліфчик» (прозобукет «Перше побачення»), «І щоб ніяких поцілунків» (збірка «Ще не в курсі, але…»), «Іноді вони повертаються» (збірка жахастиків «Очі з чорного дзеркала»), підліткової повісті «Кеди в небі».
Виховує двох дітей, кішку і собаку. Любить важку музику, Стівена Кінга і підліткову літературу. Пише для підлітків, бо в такий спосіб вигулює свою внутрішню 15-річку. Вірить у дива. Називає себе літературною відьмою, бо іноді те, про що пише, збувається в реальному житті.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: