Німенко Максим | Художники-ілюстратори


Художник, митець, автор медіатворів. Народився в Києві 1982 року в сім’ї відомої мовознавчині Лариси Масенко. Освіту здобув у ДХСШ ім. Т. Шевченка, Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури та Майстерні монументального живопису проф. Стороженка. Учасник багатьох виставок та проектів, брав участь у проекті молодих художників, присвяченому проблемі екологічної несвідомості. Живе та працює в Києві.

Працює зі станковим і монументальним живописом, книжковою графікою та дизайном. Співпрацює з українськими видавництвами – «Тезою», «Гранями-Т», «Прудким равликом» та іншими. Ілюстрував дитячі книжки сучасних українських та іноземних авторів – Володимира Рутківського, Надії Гуменюк, Михаїла Яснова, Ульфа Старка та інших. Цікаво, що, ілюструючи знамениту дилогію «Сині води» Володимира Рутківського, Максим Німенко змальовував реальних людей початку ХХІ століття, випадкових перехожих із метро й вулиці. І ось так наблизив історичний твір до сучасного читача.

«Достукатися до глядача швидше виходить не просто красивим, чи суперреалістичним зображенням, а простішим, проте таким, що ставить питання, наштовхує на роздуми», – вважає художник. Те саме можна сказати і про ілюстрації художника – прості графічні зображення, що спонукають до роздумів.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: