Максимчук Ольга | Письменники


Письменниця, перекладачка. Уродженка Білої Церкви (28 квітня 1971 року), мешканка Львова. За освітою – перекладачка з хорватської та сербської мов.

Працювала у Львівській національній галереї мистецтв, у Музеї книги, на радіо «Люкс ФМ», в українській дипломатичній службі. П’ять років жила в Белграді, понад десять – у Загребі.

У літературі дебютувала як перекладачка роману сербського автора Мілорада Павича «Хозарський словник» (1998).

У 2021 році видала свою першу книгу – епічне дитяче фентезі «Світ у вулкані» для читачів 9–14 років. Книга вийшла у «ВСЛ» як дилогія, перша частина вже є у продажі, друга надійде на полиці ближчим часом.

«Авторкою книжки для дітей я стала виключно завдяки своєму молодшому синові Василькові, – ділиться з БараБукою письменниця. – Ніколи не думала, що писатиму книжки. Аж поки одного гарячого літа під час відпустки на Адріатиці син просто змусив мене почати вигадувати йому якісь історії, – бо все, що я пропонувала йому розповісти, він уже давно знав. І тоді, в паузах між своїми обов’язками аташе з питань культури, у крихітному хорватському селі Сегет Враниця посеред Далмації моя фантазія почала створювати якусь магічну історію про кольорові світи, боротьбу добра і зла, юних героїв-школярів Марка, Соньку та Агаву та їхніх дивовижних побратимів. А в результаті вийшла ціла книжка».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: