«Малятко»


Щомісячний україномовний літературно-пізнавальний журнал для дітей віком від 4 до 10 років. «Малятко» – один із небагатьох журналів, удостоєних Почесної грамоти Кабінету міністрів України.

Його було засновано ще 1960 року. Сьогодні у редакційній колегії працюють такі знані дитячі письменники, як Анатолій Григорук, Анатолій Камінчук, Оксана Кротюк, Вадим Скомаровський, відома художниця Катерина Шалварова.

Журнал виходить на 20 сторінках, всередині до яких додано 4 сторінки картонної вкладки із саморобкою для складання (іграшка або книжечка).

«Малятко» – видання літературно-художнє. Як наголошують у редакції, журнал має за мету розвинути художній смак дитини. Саме тому на сторінках журналу є всі улюблені малюками жанри: від загадок, мирилок та безконечників – до сюжетних і ліричних віршів, казок і оповідань. Публікують і твори авторів, що вже стали класиками дитячої літератури, і твори сучасних письменників: Ліни Костенко, Миколи Вінграновського, Григора Тютюнника, Платона Воронька, Анатолія Григорука, Тамари Коломієць, Наталки Поклад, Зірки Мензатюк, Лідії Повх, Григорія Фальковича, Галини Манів, Сашка Дерманського та інших.

Серед постійних рубрик – «Чи знаєш ти?», «З днем народження», «Дзвіночок», «Прочитай сам», «Стежками рідного краю», «Зарубіжні письменники – дітям», «Саморобка».

Журнал приділяє увагу розвитку творчих здібностей дитини. Тож із номера в номер оголошує творчі конкурси та завдання.

«Малятко» – помічник дитини, у підготовці до школи. А перші кроки у шкільному житті з ним наповненіші й цікавіші: частина матеріалів журналу працює на розвиток логічного мислення, уваги, пам’яті. Поміж інших тем видання знайомить дітей із народними українськими традиціями та мистецтвом.

В оформленні «Малятка» переважають традиційні техніки й образи, якими послуговувалися ще в радянському книговиданні. Ілюструють журнал відомі живописці та книжкові графіки: Наталя Анікіна, Катерина та Володимир Штанки, Наталя Кохаль, Вікторія Дунаєва, Наталя Алексенко, Олеся Варкач та інші.

Передплатити журнал можна лише на річний або піврічний термін.

Вартість передплати на 6 місяців – 114,61 грн., на рік – 193,23 грн.

E-mail: malyatko_ua@ukr.net

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: