«Мамине сонечко» і КО


Видавництво «Мамине сонечко» має 6 журналів для дітей різного віку.

«Мамине сонечко» від 1 до 3 років

Перший і поки що єдиний в Україні журнал для найменшеньких. До того ніхто не наважувався випускати періодику для 1-річних малюків.

Часопис, що виходить один раз на місяць, дуже схожий за оформленням на свого старшого братика – «Мамине сонечко» від 2 до 5 років. Так само квадратний, так само має картонну обкладинку. Та всередині, окрім 12 офсетних сторінок, міститься 8 картонних вкладок.

мс1Починається кожен випуск інструкцією для батьків, у якій детально розповідається, як користуватися матеріалами даного номера, а також нагадуються правила техніки безпеки щодо ігор із дрібними елементами журналу. На картонних вкладках «Маминого сонечка» вміщено фігурки, картки для різноманітних забавок або сторінки для складання маленької книжечки. Усі фігури друкуються із перфорацією, що дуже зручно для мам, оскільки не треба витрачати час на вирізання, варто просто видавити елементи зі сторінок. На обкладинці зазвичай вміщено гру з прорізами, в які потрібно вставляти фігурки відповідно до певного завдання.

Для дорослих у часописі є ще одна рубрика – «Сторінка для батьків». У ній традиційно знайдуться поради від психолога щодо особливостей поведінки малюків у віці від 1 до 3 років. Інші рубрики – «Малюємо», «Міркуємо», «Розвиток уваги та мислення», сторінка для доклеювання аплікації з пластиліну, «Руханка». Для останньої підбираються віршики, під час читання яких можна провести невеличку зарядку або пальчикову гру з малюком. Окрім такого вірша, «Мамине сонечко» друкує ще 2–3 на випуск. Наповнення інших рубрик – переважно великі яскраві предметні малюнки з одним-двома однотипними завданнями до них.

Вартість передплати на 1 місяць – 10,05 грн.

Передплатний індекс – 89374.

Сайт: www.feya.net.ua

Сторінка у Facebook: www.facebook.com/mamynesonechko

«Мамине сонечко» від 2 до 5 років

мс2Періодичне видання українською мовою для дошкільнят віком від 2 до 5 років. Журнал має 24 офсетні сторінки й картонну обкладинку, виходить двічі на місяць. Він квадратної форми, яку взяли собі за основу більшість видань для дошкільнят.

«Мамине сонечко» – пізнавально-розвивальний часопис, яким можна користатися й батькам, і вихователям. Кожна сторінка присвячена окремій рубриці з одним завданням, як-от: «Аплікація для розвитку дрібної моторики рук», «Пізнаємо світ та готуємо ручку до письма», «Розвиток уваги та мислення», «Орієнтуємося у просторі», «Підготовка до читання та письма», «Розвиток мислення та мовлення», «Лабіринт», «Розфарбовка». Завдання повторюються в кожному випуску, однотипні й доступні для виконання дошкільнятами й обов’язково супроводжуються коментарем для дорослих. Також у журналі є окрема розгортка для батьків, на якій подано ідеї занять творчістю з малюками. Щоб поінформувати читачів про іншу періодику видавництва, «Мамине сонечко» друкує сторінки з «Маленької феї» та «Маленького розумника». Із картонної обкладинки дошкільнятам пропонується вирізати картки чи фігурки для гри (раніше ця сторінка друкувалася з перфорацією, і фігурки можна було просто витиснути, що було простіше для дитини).

Є в «Маминому сонечку» й що почитати: щономера друкується казка чи оповідання і два вірші. На сторінці, яка йде після прозового твору, подаються завдання для перевірки, чи зрозумів малюк прочитане.

Тему номера на обкладинці зазвичай не вказують, але її можна вгадати за художнім оформленням журналу. Що ж до ілюстрацій, то приблизно половину з них виконано художниками, а іншу частину замінюють готовими кліпартами, що дещо псує враження від загалом хорошого видання для дошкільнят.

Вартість передплати на 1 місяць (2 номери) – 17,29 грн.
Вартість передплати на 1 місяць (1 номер) – 10,05 грн.

Передплатний індекс (із виходом двічі на місяць) – 98579.
Передплатний індекс (із виходом один раз на місяць) – 49628.

Сайт: www.feya.net.ua

Сторінка у Facebook: www.facebook.com/mamynesonechko

«Маленька фея та сім гномів»

мс3Українськомовний журнал для дівчаток віком від 5 до 9 років, який виходить один раз на місяць. Уже багато років «Маленька фея» не змінює зовнішнього вигляду: має 28 сторінок (з яких обкладинка – з картону, а внутрішні шпальти друкуються на офсетному папері) та квадратну форму, яка відрізняється від прямокутного формату інших видань для цієї вікової категорії.

«Маленька фея» – це казково-пізнавальна країна, де з номера в номер владарює чарівниця Маленька Фея та її сім гномів-помічників. Кожен із них має ім’я: Сплюх, Веселун, Буркотун, Ласун, Простачок, Мудрун і Майстер-на-Всі-Руки – та, відповідно, характер. Усі гномики ведуть окремі рубрики, приміром: «Історії від Мудруна», «Розмальовка від Веселуна», «Рецепти від Ласуна», «Мовне завдання від Буркотуна», «Казка-забавлянка від Простачка», «Лабіринт від Сплюха». Фея ж мандрує всіма сторінками журналу та ще готує для читачок персональну рубрику «Майстер-клас від Маленької Феї». Також дівчатка знайдуть у виданні різноманітні завдання на увагу та логічне мислення, кросворди, лабіринти, оповідання та вірші, листи своїх одноліток із різних куточків України. На картонній обкладинці в кінці часопису зазвичай вміщено іграшку-саморобку, яка стає об’ємною після складання. Поряд друкується детальна інструкція, зрозуміла навіть для наймолодших читачів.

«Маленька фея та сім гномів» в окремих випусках розповідає дівчаткам про різні пори року, все про Землю та інші планети, про жінок-воїнів та історію національного одягу, про різні країни світу й цікаві подробиці мандрів ними. Маленька школярка разом із Феєю навчиться товаришувати, допомагати меншим, поважати старших і любити свою країну. Єдине, чого не зможе виховати щомісячник – почуття смаку. Журналу варто було б відмовитися від використання кліпартів у художньому оформленні, ставити більш високі вимоги до ілюстрацій, створюваних художниками, та дещо продуманіше послуговуватися шрифтами в дизайні, щоб запобігти графічному перенасиченню видання.

Вартість передплати на 1 місяць – 10,05 грн.
Передплатний індекс – 91895.

Сайт: www.feya.net.ua

Сторінка у Facebook: www.facebook.com/mamynesonechko

«Маленький розумник»

мс4Українськомовний журнал для хлопчиків віком від 5 до 9 років, який виходить друком один раз на місяць у видавництві «Мамине сонечко». За структурою та оформленням часопис дуже схожий на свою сестричку – «Маленьку фею». На 24 сторінках під картонною обкладинкою на читачів чекає іграшка-складанка. Її деталі легко виймаються завдяки перфорації, а власне іграшку легко скласти, прочитавши детальну інструкцію.

Для тих, хто любить читати, «Маленький розумник» щономера готує декілька веселих віршів, пригодницьке оповідання із завданнями на перевірку уважності читання, невеличку розповідь, у якій деякі слова замінені картинками. Є в журналі й рубрики із задачками на логіку, арифметику, увагу або творчість: це «Математичне тренування», «Лабіринт», «Розфарбовка», сторінки з ребусами, домальовками, дослідами. У різних за тематикою числах Чомусики знайдуть відповіді на запитання, як краще підготуватися до школи, як допомогти вдома, як швидко навчитися визначати час, які на світі бувають школи чи книжки, як жили козаки та багато-багато іншого. У Розумника, його сестрички Ясі та кмітливого песика Шила завжди напоготові сторінки з цікавими фактами й порадами.

Загалом можна сказати, що видання підійде і для хлопчиків, і для дівчаток, оскільки у графічному оформленні переважають милі образи та нейтральні пейзажі, без сучасної техніки й механізмів, роботів або трансформерів, які так приваблюють хлопців. Можливо, це тому, що часопис ілюструють художниці: Вікторія Дунаєва, Уляна Балан, Олеся Білоус, Юлія Сплавник. Часом його прикрашають готовими кліпартами.

«Маленький розумник» стане в пригоді батькам, які хочуть виховати чемного й делікатного синочка, а самому хлопчикові допоможе подолати етап переходу від дитячого садка до навчання у школі.

Вартість передплати на 1 місяць – 10,05 грн.

Передплатний індекс – 91895.

Сайт: www.feya.net.ua

Сторінка у Facebook: www.facebook.com/mamynesonechko

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: