МАМІНО | Видавництва


«Маміно» – маленьке українське видавництво з великими мріями. Засноване 2016 року Юлією Кузнецовою. Головна редакторка – Катерина Перконос.

Команда «Маміно» об’єднана любов’ю до дітей і книжок, творчим баченням світу та мрією зробити його трішечки кращим. Прагне показувати дітям, що книжка – це чудовий інструмент для цікавого дозвілля, а читати й дізнаватися нове – аж ніяк не нудно.

«Маміно» впевнене, що в Україні є вдосталь талантів і ресурсів для створення власного продукту світового рівня, тому передусім співпрацює з професійними українськими авторами та ілюстраторами і довіряє «народження» своїх книжок лише українським друкарням. Також видає якісно перекладені світові бестселери, які відповідають редакційним цінностям.

Читацька аудиторія видавництва – малята-дошкільнята і молодші школярі. «Маміно» першим в Україні видало книжку-картонку за принципом mix & match – «Вертку Бешкетну Абетку».

Книжка для «Маміно» – цілісний витвір, тож у видавництві прискіпливі й до змісту, й до оформлення, й до поліграфічного виконання.

Сайт: mamino.com.ua.
Інтернет-книгарня: knygarenka.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: