Рудська Марися | Художники-ілюстратори


Художниця, ілюстраторка книжок для дітей і дорослих. Народилася 1990 року. Живе і навчається в Києві. Здобуває фах філолога в КНУ ім. Т. Шевченка, встигла спробувати сили в журналістиці на порталі «Сумно». Впізнати Марисю можна за довжелезною косою та яскравим одягом, нерідко її можна зустріти в парку на лавці з олівцем чи акварелями й блокнотом.

Працює в різних техніках. Найвідоміші роботи, як правило, намальовано акварелями. Ілюструвала книжки для дорослих читачів («Найкращі часи» Галини Ткачук, обкладинки до книжок Івана Андрусяка, Сашка Ушкалова), сайт, присвячений повному виданню творів Григорія Сковороди за редакцією проф. Леоніда Ушкалова, дитячі книжки Катерини Єгорушкіної, збірку поезій Леоніда Сороки «Кишеньковий дракон», «Правобукварик» Лариси Денисенко, «Першу музичну абетку», а також різні журнали для дітей. Марися Рудська мала не одну персональну виставку в різних містах України, а 2012 року її ім’я ввійшло до каталогу «222 лучших молодых книжных иллюстратора +1 почетный гость из стран бывшего СССР». Восени 2013 року її малюнок «Весна» з іншою назвою було без погодження з авторкою внесено до підручника з української мови для 4-го класу.

Художниця переконана, що малюнки для дітей мають бути передусім детальними, змістовними та яскравими. Також важливо, щоб вони не були буквальними, а розвивали фантазію. Тож у своїх роботах вона намагається дотримуватися рівноваги між фантастичним і реальним. Любить малювати добрих монстрів, із якими приятелюють персонажі Марисиних картин.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: