MEGOGO покаже трансляцію подій Книжкового Арсеналу


Від 23 до 27 червня на медіасервісі MEGOGO проходиме трансляція подій Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Усі охочі зможуть побачити церемонію відкриття, презентації книжок, читання, панельні дискусії й обговорення навколо книжкових тем.

MEGOGO, офіційний цьогорічний транслятор, забезпечуватиме знімальний процес. Розпочинатиметься показ фестивалю 23 червня, о 17:30 проходитиме пряма трансляція церемонії відкриття та нагородження конкурсу «Найкращий книжковий дизайн – 2021».

Перегляд подій Книжкового Арсеналу на MEGOGO буде безкоштовним навіть для незареєстрованих користувачів. Усі охочі зможуть дивитися подію із будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інше. Після завершення – перегляд буде можливий у записі.

УВ рамках фестивалю глядачі побачать онлайн-презентації таких книжкових новинок: «Радіо Ніч» Юрія Андруховича, «Фаріде» Ірен Роздобудько, «Бо є так» Тараса Прохаська та багато інших. До перегляду будуть доступні п’ять концертів Сергія Жадана з друзями, зокрема і його гурту «Жадан і собаки», розмова ілюстратора The New Yorker Сергія Майдукова, дискусія «Фемінізм і комікси. Як це можливо?» й інші культові події. Загалом глядачі MEGOGO зможуть побачити близько 40 годин контенту в рамках Книжкового Арсеналу. Із детальною програмою подій, що доступні онлайн на MEGOGO можна ознайомитись за посиланням.

Трансляція проходитиме на MEGOGO за цим посиланням за підтримки Visa.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар