Міні-фестиваль «Літо на острові» в арт-резиденції «Берег»


13 і 14 червня від 9:00 до 20:00 на Трухановому острові відбудеться безплатний міні-фестиваль для дітей і дорослих. У програмі: майстер-класи, концерти, арт-терапія.

На гостей очікують безплатні майстер-класи зі стрільби з лука, народних танців, гри на африканських барабанах, каліграфії, ліногравюри, гончарного мистецтва. Для дітей проведуть уроки акторської майстерності, арт-терапію і конкурси для розвитку. У вечірній програмі — романтичні концерти. Чудова можливість відпочити від спеки й навчитися чомусь новому просто в серці Києва. Вхід вільний.

У суботу, 13 червня:

1

У неділю, 14 червня:

2

А також: ігротека від «Точки сборки», масаж обличчя пензликами від майстра Марії Храпачової, розпис хною по тілу, катання на човнах і велосипедах, купання й спокійний сімейний відпочинок біля води.

Як доїхати:

3

Пішки: від ст. м. Поштова площа через пішохідний міст до спортивної бази «Зеніт» — 20 хвилин.

Машиною: через Московський міст, за мостом праворуч по колу й ліворуч під шлагбаум по вулиці Труханівській до бази «Зеніт». Від моста — 5 хвилин.

Про соціокультурний проект «Берег»: Арт-резиденція «Берег» — це літній майданчик для творчості, розвитку й оздоровлення дорослих і дітей. Програма проекту містить майстер-класи, оздоровчу гімнастику Хонг-За В’єтнам, розвиваючі лекції, зустрічі з творчими людьми, музичні виступи. Арт-резиденція «Берег» відкрита від 9:00 до 20:00 кожні вихідні. На території проекту також відбуватимуться арт-пленери з провідними молодими українськими художниками і зустрічі з метрами українського мистецтва.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар