Місто Київ у дитячій літературі


Що може бути цікавішим і приємнішим, аніж упізнавання знайомих вуличок, будинків, дерев і цеглинок у новій захопливій книжці? Авжеж, мало що! Хіба що морозиво у спеку 🙂 Але поки ще весна, варто відвідати спільний проект «Книжкового Арсеналу» та книгарні «Є», що зветься «МІСТөКИЇВ».

Раді повідомити, що Київ із його вуличками й крамничками віднині є частиною й дитячого тексту. А як це трапилося й до чого це все призвело, ви дізнаєтеся 12 квітня (субота) о 12:00 на зустрічі з дитячими письменницями Лесею Ворониною, Зіркою Мензатюк і Галиною Ткачук. «Чи знайдеться в Києві місце для казки? Київ у сучасній дитячій літературі» – ось про ці важливі речі можна буде поговорити в означений день і час у залі «Арсенал Ідей» за адресою: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12.

33

Окрім того, в рамках проекту відбудуться «прокиївські» зустрічі з відомими «дорослими» письменниками, журналістами, дослідниками й культурологами. Деталі дивіться на сайті «Мистецького Арсеналу».

«МІСТөКИЇВ» – серія заходів, присвячених київському тексту в літературі й міським (власне, київським) повсякденним практикам. Цього року Київ яскраво засвідчив, що здатний бути мостом поміж епохами, культурами, регіонами, окремими людьми. Під час літературних читань, розмов, лекцій своїм баченням столиці, її мешканців поділяться письменники, історики-києвознавці, культуроги, соціологи, громадські діячі. Увагу, зокрема, буде приділено тому, яким Київ постав під час подій останніх місяців і як може змінюватися після пережитого. Кураторка проекту – Анастасія Левкова.

Уся Дитяча програма «Книжкового Арсеналу»

Print Form
Подiлитись: