Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова»


Міжнародний літературний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей.

Проект засновано 1999 року як спільний проект компанії «Крафт Фудз Україна» з телеканалом «1+1» як конкурс романів та кіносценаріїв. Нині генеральним інформаційним партнером конкурсу є телеканал «Інтер».

Його мета – підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, а також наповнення українського ринку конкурентноспроможною літературою, а кіно й театру – якісними українськими фільмами та п’єсами.

Подаватися на «Коронацію слова» можуть і досвідчені письменники, і новачки. Єдине офіційне обмеження: твори, які пропагують фашизм, екстремізм, ксенофобію, шовінізм, нетерпимість на релігійному ґрунті тощо, відразу відхиляють.

У кожній номінації визначають три найкращі твори, також є заохочувальні премії.

Дитяча категорія в «Коронації слова» з’явилася 2011 року. Найкращі дитячі твори беруть участь в аналогічних «дорослих» категоріях. «Дитяча Коронація слова» в кожній категорії має три номінації, відповідно до вікової градації читачів «Для дітей до 6 років», «Для дітей 7–12 років», «Для дітей 13–18 років». Серед переможців «Дитячої коронації» – Наталя Пасічник, Оксана Радушинська, Андрій Кокотюха.

Від 2018 року відділився окремий напрям «Молода КороНація», в рамках якої нагороджують винятково твори для дітей і підлітків. Мета конкурсу – розширити спектр дитячої літератури та заохотити до письменництва й самих дітей.

Деталі – на сайті «Коронації слова».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: