Музиканти запишуть українськомовний альбом для дитсадків


«Фундація Дарини Жолдак» спільно з українськими музикантами й авторами запишуть диск українськомовних пісень для дитсадків, повідомляє видання live.karabas.com. Кошти на видання альбому збирали під час благодійного заходу за участі письменників (зокрема дитячої поетки Олесі Мамчич) та музикантів та фолк-гурту «Правиця».

Всі кошти, зібрані за квитки, будуть спрямовані на створення музичної збірки україномовних пісень для дитячих садків. «У дитячих дошкільних закладах вже багато років існує реальна потреба у високоякісному музичному дитячому україномовному матеріалі, – розповідає кураторка проекту, лідерка гурту «Крихітка» Саша Кольцова. – Дуже багато пісеньок, які звучать на «ранках», виставах — це старі перероблені радянські, російські пісні, пісні авторства самих музичних керівників. Якщо музичний керівник акомпанує собі на фортепіано, це дуже добре — це натуральний звук інструменту, природна динаміка, гарний приклад для дітей, які мають музичні здібності. Але часто такі пісні записані в домашніх умовах, з синтезаторним автоакомпанементом. Інколи викладачі перекладають популярні естрадні пісні з власними текстами. Є величезна потреба у гарних україномовних дитячих піснях, створених на слова наших дитячих поетів. Потрібні сучасні пісні і про професії, і про родину, і про дружбу, і про ігри, і про тварин і про всі чудові прояви дитинства. Саме такий диск ми і плануємо записати, долучивши і самих музичних керівників, і поетів, і музикантів».

А тим часом можна слухати такі дитячі альбоми:
Марія БУРМАКА та друзі. Дитячий альбом
ВІРШОЛЮБИКИ. Збірка дитячих пісень №1

Нагадаємо, «Фундація Дарини Жолдак» підтримує розвиток української мови, культури і мистецтва, зокрема займається й розвитком читання. Щорічною акцією є масштабний збір книжок для дитячих бібліотек.

Джерело: live.karabas.com. Фото з сайту folk.pravytsya.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар