На Форумі видавців не буде російських книжок


На Форумі видавців у Львові не буде російських гостей і видавництв, також оргкомітет не рекомендує книготорговцям продавати книжки російського походження, або ж маркувати їх спеціальними позначками з рекомендацією робити пожертви на рахунок українського війська. Про це сказано в офіційній заяві на сайті bookforum.ua.

«Я запрошую на 21-ий Форум видавців у Львові. Ми всі сподіваємося, що ситуація буде настільки стабільною, щоб він відбувся. Але і в цьому випадку його проведення буде найскладнішим з усіх попередніх років, – вважає Олександра Коваль, президент ГО «Форум видавців». – Тому я закликаю прийти і купити українські книжки. Це допоможе українським видавцям і Форумові продовжувати свою діяльність. Одночасно я прошу утриматися від псування російських книжок та агресивності щодо їх продавців. Прошу бути особливо пильними, уникати провокацій і припиняти провокаційні дії, які можуть бути вчиненими з метою дискредитації нашого Форуму і мешканців Львова. Бути чи не бути українській книжці залежить від того, чи ми купуватимемо і читатимемо більше. Бути чи не бути Україні – залежить від нашої солідарності і самовідданості. Ми переможемо».

На думку координатора Економічного бойкотного руху Олега Радика, книжка – це також товар, тож тепер коли «російська зброя вбиває українців та руйнує міста на Донбасі, купувати російські товари означає опосередковано фінансувати терористів».

21-ий Міжнародний книжковий ярмарок Форум видавців у Львові пройде 11-14 вересня.

БараБука за матеріалами bookforum.ua.

Читайте також: Львів претендує на звання міста літератури

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар