На MEGOGO з’явилася аудіокнига «Лускунчик»


На зимові свята медіасервіс MEGOGO порадував користувачів аудіоверсією відомої дитячої казки «Лускунчик». Над адаптацією формату працювала команда MEGOGO Audio разом із професійними акторами, дикторами, режисеркою та звукорежисерами. 

Аудіопроєкт створений за книжкою «Лускунчик та мишачий король» Ернста Теодора Амадея Гофмана бестселерів «Vivat».

Головним оповідачем казки став Євген Малуха – український голос Гомера Сімпсона і доктора Хауса. Протягом усієї історії аудіокнижка супроводжується звуками та святковими мелодіями.

«Це незвичний для нас формат роботи з книжковим контентом та перший подібний аудіопродукт для дітей. Історія про Лускунчика уже понад 200 років надихає художників, композиторів і сценаристів, ми теж мріяли спробувати запропонувати цю історію в аудіоформаті користувачам MEGOGO. Ми раді, що команда видавництва бестселерів “Vivat” підтримала нашу ідею і бажання реалізувати їхнє видання в аудіоформаті. Сподіваємось, що у святковий період Лускунчик та мишачий король стане вдалим варіантом для дозвілля вдома чи під час подорожей», – говорить Катерина Котвіцька, менеджерка MEGOGO Audio.

Послухати казку «Лускунчик та мишачий король» можна в розділі «Аудіо» в додатку MEGOGO на смартфонах базі iOS та Android, а також у авто за допомогою CarPlay та Android Auto за передплатою.

Казку озвучили: Євген Малуха, Максим Лукашов, Данило Калита, Анастасія Бондаренко, Марія Воропай та Руслан Драпалюк. Режисерка запису – Катерина Петрашова. Звукорежисери  – Василь Явтушенко та Ася Федоськіна.


Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар