На вихідних у Чернівцях відбудеться дитячий літературний фестиваль


На вихідних, 15–16 вересня, у Чернівцях відбудеться І Міжнародний дитячий літературний фестиваль «Literature Future». Організатор події – благодійний фонд «Я Майбутнє України».

Мета І Міжнародного дитячого літературного фестивалю «Literature Future»:
– популяризація читання дитячої літератури;
– популяризація творчості обдарованих дітей України;
– заохочення дітей до написання оригінальних авторських творів;
– популяризація літературного мистецтва в цілому та розширення уявлення про дитячу літературну творчість України за кордоном;
– підвищення якісного рівня таланту дітей, які творять в Україні за допомогою лекцій, майстер-класів тощо.

Завданням І Міжнародного дитячого літературного фестивалю «Literature Future» є висвітлення дитячої літературної творчості як синкретичного виду мистецтва, де органічно діють і взаємозбагачуються різні просторово-часові мистецтва: театральне, музичне, хореографічне, образотворче, тощо. Ще однією вагомою та актуальною гранню Фестивалю є мотивування, як певної миті Дитяче Слово, впливає на дорослу свідомість, а також чого можна досягти обдарованій дитині – майбутньому української нації, відчуваючи підтримку цього ж небайдужого дорослого. Окрім того, юні літератори матимуть можливість опублікувати свої твори в книзі вибраних творів «Я – майбутнє України. Діти». На фестиваль запрошуються 100 найталановитіших дітей з усієї України, які представлятимуть свої регіони.

У рамках Фестивалю був проведений конкурс на найкращий твір серед учнів зі всієї України. В результаті конкурсу компетентне журі спершу обере 20 найкращих творів, а в основний день фестивалю буде визначено три призові місця:
1 місце – виграш 10 тисяч гривень;
2 місце – виграш 5 тисяч гривень;
3 місце – виграш 5 тисяч гривень.

На фестиваль запрошуються відомі автори України, які проведуть для дітей майстер класи, поділяться досвідом та збагатять юних авторів корисними порадами.

Більше інформації на сторінці події.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар