На вихідних відбудеться літфест в українському Нью-Йорку


2–3 жовтня в українському селищі Нью-Йорк на Донеччині відбудеться літературний фестиваль. Селище виникло наприкінці XIX століття як німецька колонія, до 1951 року носило назву Нью-Йорк, після того – Новгородське. У лютому 2021 року було перейменоване назад на Нью-Йорк. Літературний фестиваль тут відбудеться вперше. Взялася за його організацію письменниця Вікторія Амеліна.

«Нью-Йоркський літературний фестиваль створений для підтримки смт Нью-Йорк і всіх тих, хто живе на лінії, а також для промоції справжніх Донеччини та Луганщини в Україні» – зазначено на сторінці фестивалю.

У програмі – літературні події для дорослих та дітей / підлітків. Побачитися з читач(к)ами українського Нью-Йорка приїдуть Сашко Дерманський, Катерина Міхаліцина, Галина Вдовиченко, Сергій Гридін, Тетяна Ваврик, Тетяна Пилипець та Галка Крук.

У програмі для дітей можна знайти майстер-класи та ігри для наймолодших, тоді як підлітків запрошують на «Справжні розмови». Опікується програмою для дітей і підлітків письменниця Катерина Міхаліцина.

«”Справжні розмови” – наше невеличке ноу-хау. До наших зіркових гостей можна прийти з майже будь-якими питаннями: про їхнє життя та роботу й про ваше життя та навчання, про те, куди б вони радили піти вчитися, чи є сенс писати вірші і як їх писати, як заробити грошей, як вивчити англійську чи стати програмістом, і що буде з всесвітом взагалі (письменники ж мусять все знати)», – зазначають організатори.

Детальніше про фестиваль і програму дивіться на сайті nylitfest.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар