Набір на другу Дитячу літературну школу «Від вигадки до книжки»
12–16 січня в Києві відбудеться друга Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». Відомі дитячі письменники поділяться з маленькими слухачами літературною майстерністю, секретами створення героїв, сюжетів і книжок. Твори та ілюстрації всіх учасників наприкінці школи видадуть повноцінною книжкою. «Центр літературної освіти» приймає заявки на участь до 9 січня включно.
Лектори і тренери курсу – досвідчені та професійні дитячі письменники, видавці, казкарі та ілюстратори, а саме: Іван Андрусяк, Сашко Дерманський, Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Галина Ткачук, Володимир Чернишенко, Тетяна Щербаченко.
Програму курсу «Від вигадки до книжки» спеціально розроблено для дітей віком 8–11 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності.
Учасники курсу дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.
Програма курсу складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять. Твори та ілюстрації усіх випускників школи видадуть повноцінною книжкою, яка буде презентована публіці 24 січня 2015 р.
Як узяти участь?
Щоб стати учасником Дитячого літературної школи «Від вигадки до книжки», потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 9 січня включно. Кількість місць обмежено – 20 осіб. Вік дітей – 8–11 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, харчування, видання книжки).
Дати проведення: 12–16 січня 2015 р. (заняття будуть проходити щодня від 10:00 до 15:00).
Місце: Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9).
Координатор: Вікторія Матюша (050-358-19-99, litosvita.org @ gmail.com)
Організатор: Центр літературної освіти
Організаційні партнери: портал «BaraBooka», НЦ «Мала академія наук України», Музей книги і друкарства України.