Наталія Коваль | Дітознавці


Керівниця департаменту дитячої літератури видавництва «Ранок», засновниця ТМ «АРТ» народилася на Волині, але юність та роки професійного становлення пов’язує з Харківщиною.

Має дві вищі освіти: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, філологічний факультет, Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, фах – економіка підприємства.

Трудову діяльність починала вчителькою загальноосвітньої школи ще на 5-му курсі університету. У школі працювала недовго, – молоді роки прагнули новизни й експерименту. Це був той час, коли в Харкові активно почала розвиватися поліграфічно-видавнича галузь.

«1999 року я прийняла дружню пропозицію спробувати себе у молодому видавництві, яке мало на меті видавати книжечки для дітей. Відтоді й почалася моя видавнича діяльність, протягом якої мені вдалося спробувати себе у різних спеціалізаціях. Із 19-ти років у книговиданні 14 – це діяльність у видавництві «Ранок», де змогла реалізуватися як засновник і реалізатор книжкових та управлінських проектів» – каже пані Наталя, креаторка низки різноманітних видавничих проектів, один із яких – «Читальня».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: