Малетич Наталка | Нашi автори


Народилася й мешкає у Львові. Письменниця, редакторка відділу дитячої літератури «Видавництва Старого Лева». Мама двох чудових дітей, які найбільше надихають до творчості. Обожнює літературу для підлітків і гарнезні ілюстровані книжки.

Авторка книжок «Про Зайчика-Забудька та інші історії», «Щоденник Ельфа» та «Іль. Казка про народження». Співавторка книжок «Різдвяна чудасія», «Весняна книжки», «Дарунок святого Миколая», «На Великдень» «Медяник для Миколая», «Чат для дівчат».

«Пишу для дітей, насамперед своїх, бо це, як на мене, – гарний спосіб розмовляти про важливе через тексти, – переконана письменниця. – Також писання для мене –  свого роду магія: от не було нічого, і раптом з’являються герої, які живуть своїм життям, мають свій характер, інтереси, вподобання, переживання. Одне слово, писати – неабияке задоволення, воно захоплює і не відпускає, поки історія героя не закінчиться».

Лауреатка ІІ премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року та I премії конкурсу «Біблійні історії».

Переклала з польської трилогію Мар’яна Орлоня про детектива Носика.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: