«Наука БараБуки»: основи письма для дітей


«BaraBooka. Простір української дитячої книги» знову проведе воркшопи для авторів дитячих і підліткових книжок «Наука БараБуки». 16 лютого в Національному музеї Шевченка БараБука поділиться секретами написання дитячих і підліткових текстів. Зареєструватися на курс «Основи письма для дітей» можна за формою.

Про що «Наука БараБуки»?

– на що звернути увагу, коли пишеш тексти для дітей і підлітків;
– про структуру художнього твору, його мову, персонажів – як враховувати вік читачів;
– яких помилок можна і варто уникати, якщо ви пишете в ХХІ столітті;
– що робити, коли є готовий рукопис і хочеться його видати.

Велику роль розробниці курсу відвели практичним заняттям і розбору популярних помилок у дитячих і підліткових книжках.

Під час лекцій і практичних занять вас не вчитимуть писати книжки для дітей за шаблонами – це неможливо. Але покажуть, на що звернути увагу, коли працюєш із дитячою або підлітковою книжкою. Також лекторки, які мають багато практичного досвіду у сфері дитячої книги, допоможуть помічати хиби до того, як їх помітять критики.

Для кого цей воркшоп?

Для авторів/ок, які бажають отримати базові знання з написання книжок для дітей і підлітків. Для тих, у кого є готовий рукопис і хто хоче дізнатися «секрети» комунікації з видавцями.

Час: 16 лютого (субота), від 10:00 до 18:00.

Місце: Національний музей Тараса Шевченка (Київ, бул. Т. Шевченка, 12).

Хто навчатиме?

Тетяна СТУС, письменниця, керівниця проекту «BaraBooka», провідниця численних видавничих проектів у сфері дитячої книги, сертифікована дитяча психологиня, часом – літературна агентка.

Анна ТРЕТЯК, головна редакторка сайту «BaraBooka», кураторка й консультантка видавничих проектів для дітей у напрямі нон-фікшн, дослідниця дитячої літератури.

Галина ТКАЧУК, письменниця, головна редакторка проекту «Читальня», кураторка і тренерка дитячих літературних гуртків.

Валентина ВЗДУЛЬСЬКА, письменниця, редакторка й упорядниця дитячих і підліткових видань, співзасновниця проекту «Казкарка».

Умови участі

Для участі у воркшопі 16 лютого (субота) слід зареєструватися за формою. Оргвнесок – 800 грн (сюди входять кава/чай/сік, печиво).

«Науку БараБуки» – серію воркшопів про те, як писати й удосконалювати літературу для дітей і підлітків, – розробили редакторки Простору Української Дитячої Книги «БараБука», методистки НЦ «Мала академія наук України», багаторічні учасниці журі книжкових рейтингів, літературні критикині, авторки книжок для дітей і підлітків Тетяна Стус, Анна Третяк, Галина Ткачук, Ольга Купріян, Анастасія Музиченко та Марія Артеменко.

Партнери: НЦ «Мала академія наук України», Національний музей Тараса Шевченка.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар