Наука БараБуки: письмо для підлітків


«BaraBooka. Простір української дитячої книги» відкриває реєстрацію на третій воркшоп із циклу зустрічей для авторів дитячих і підліткових книжок «Наука БараБуки». 20 квітня в Національному музеї Шевченка БараБука розповість про особливості письма для підліткової аудиторії. Зареєструватися на курс «Письмо для підлітків» можна за формою.

Квітневий воркшоп присвячено проблемам і викликам підліткової літератури. Під час лекційно-практичних занять ми:

обговоримо, які особливості підліткового віку слід враховувати при написанні текстів для цієї вікової аудиторії;

проаналізуємо, які прийоми і техніки працюють у текстах для підлітків, як конструювати сюжет і де шукати персонажів;

– на досвіді написання приквелу до серіалу «#Школа» розберемо плюси й мінуси, підводні камені та скандальні моменти текстів на замовлення;

дізнаємося про запити на ринку підліткової літератури від видавця успішної серії для Young Adult.

Час: 20 квітня (субота), від 10:00 до 18:00.

Місце: Національний музей Тараса Шевченка (Київ, бул. Т. Шевченка, 12).

Хто навчатиме?

Олена РИЖКО, письменниця, викладачка, дослідниця літератури й сучасних медіа, авторка підліткових книжок «Дівчина з міста», «Знає тільки Мару» та «Король Даркнету».

Оксана ШЕВЧЕНКО, психологиня, головна редакторка видання для батьків, мама підлітка.

Ольга КУПРІЯН, письменниця, літературознавиця, редакторка БараБуки, авторка книжок для підлітків «Солоні поцілунки» та «Щоденник Лоли».

Василь ТЕРЕМКО, видавець успішної підліткової серії видавничого центру «Академія», автор книжки для підлітків «16 весна».

Умови участі

Для участі у воркшопі 20 квітня (субота) слід зареєструватися за формою https://goo.gl/forms/1k844yo6ogB3A4qt2. Оргвнесок – 800 грн до 7.04 (після цієї дати – 900 грн, сюди входять кава/чай/сік, печиво).

«Науку БараБуки» – серію воркшопів про те, як писати й удосконалювати літературу для дітей і підлітків, – розробили редакторки Простору Української Дитячої Книги «БараБука», методистки НЦ «Мала академія наук України», багаторічні учасниці журі книжкових рейтингів, літературні критикині, авторки книжок для дітей і підлітків Тетяна Стус, Анна Третяк, Галина Ткачук, Ольга Купріян, Анастасія Музиченко, Марія Артеменко та Ольга Сілакова.

Партнери: НЦ «Мала академія наук України», Національний музей Тараса Шевченка.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар