Наука БараБуки: промоція дитячих авторів 2.0


Оголошуємо набір на розширений вебінар із промоції дитячих авторів, що відбудеться онлайн 17–19 травня 2021 року. «Наука БараБуки: промоція дитячих авторів 2.0» зацікавить авторів/ок книжок для дітей і підлітків, тих, хто вже прослухав курс «Наука БараБуки: основи письма для дітей» і лекцію «5 кроків промоції себе», а також усіх, хто працює з темою дитячого читання. 2.0 – це поглиблений курс для авторів, які шукають можливостей і способів ефективніше розповідати про свої книжки. Зареєструватися: https://forms.gle/ZdaUVzmLtKjsfff88

Наш сьогоднішній виклик – не лише вигадувати успішні історії, але й бути видимими для своїх читачів, видавців та «агентів».


Про що вебінар?


Упродовж трьох днів занять учасники й учасниці вебінару

– дізнаються, який успішний досвід колег вони можуть «позичити, як художники»;

– почують поради з промоції від піар-менеджерок топових українських видавництв; 

– а також довідаються, як зробити офлайн- та онлайн-зустрічі приємними й ресурними для всіх сторін.

Спікерки розкриють секрети популярності дитячих авторів, а також поділяться спостереженнями про те, які прийоми промоції найефективніші в різних форматах взаємодій із читачами.


Хто наші спікерки?


Анна ТРЕТЯК, головна редакторка сайту «BaraBooka», кураторка й консультантка видавничих проектів для дітей у напрямі нон-фікшн, дослідниця дитячої літератури.

Ольга КУПРІЯН, письменниця, редакторка БараБуки, авторка книжки, що зібрала наймасовішу аудиторію під час презентації на «BookForum 2018».

Оксана ЗЬОБРО, керівниця відділу PR & Marketing «Видавництва Старого Лева».

Мар’яна ХЕМІЙ, менеджерка культурних проектів, редакторка, журналістка, в минулому – експертка УКФ у секторі «Література та видавнича справа», головна редакторка блогу «Yakaboo», PR-менеджерка видавництв «Комора» та «Портал».

Настя МУЗИЧЕНКО, івент-менеджерка БараБуки, письменниця, організаторка наймасовішої автограф-сесії українських дитячих і підліткових авторів на Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» (2019), зв’язкова проєкту #ЖивіПисьменники.

Оксана ЛУЩЕВСЬКА, письменниця, перекладачка, літературна консультантка, членкиня PEN Ukraine, оглядачка USA IBBY та засновниця Joyful Fox Reading Club, авторка 39 книжок для дітей та підлітків, учасниця найбільшого письменницького скайп-туру, проведеного в Україні.


Як узяти участь?


Оргвнесок за участь у вебінарі – 600 грн. Формат – онлайн, на платформі ZOOM. Тривалість зустрічі – до 2 годин (лекція + запитання). Запис лекцій буде доступний упродовж трьох місяців від старту курсу. Реєстрація за лінком.

«Науку БараБуки» – серію воркшопів про те, як писати й удосконалювати літературу для дітей і підлітків, – розробили редакторки Простору Української Дитячої Книги «БараБука», методистки НЦ «Мала академія наук України», багаторічні учасниці журі книжкових рейтингів, літературні критикині, авторки книжок для дітей і підлітків Тетяна Стус, Анна Третяк, Галина Ткачук, Ольга Купріян, Анастасія Музиченко, Марія Артеменко та Ольга Сілакова.

Організаційні партнери: НЦ «Мала академія наук України»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар