4+

Нова освітня гра

БараБука

Казковий світ Ольги Рапай-Маркіш. Гра для дітей. – Київ: Дух і Літера, 2015. – 64 картки. Художники українського авангарду. Гра для дітей. – Київ: Дух і Літера, 2015. – 64 картки.
Уподобань: 6

Українське гуманітарне видавництво «Дух і Літера», яке більшою мірою спеціалізується на книжках та альбомах культурологічного, філософського та релігійного штибу, зробило подарунок для корисного родинного дозвілля.

Днями вийшли друком освітньо-ігрові «мистецькі альбоми» – інтелектуальні настільні ігри для дітей та дорослих. Перші видання мистецьких карт – це «Казковий світ Ольги Рапай-Маркіш» та «Художники українського авангарду». Надалі, за словами головного редактора Леоніда Фінберга, видавництво планує зробити картки за мотивами творчості Тараса Шевченка, а також присвятити їх найцікавішим місцям України.

діл2Окрім власне карт, у компактній коробці міститься інструкція з детальними вказівками для кількох типів ігор залежно від віку дитини – від чотирьох до семи та більше років. А також довідкові матеріали, що допоможуть в іграх, а заодно розширять світогляд не тільки юних гравців, а й їхніх батьків. Зокрема, можна прочитати життєпис О. Рапай-Маркіш та біографії українських художників-авангардистів та короткий опис цього мистецького явища. Ігри є варіаціями відомої у цілому світі гри «Меморі» на розвиток уваги та пам’яті.

Для меншеньких дітей, навіть і молодших за 4 роки, БараБука радить картки з творами художниці О. Рапай-Маркіш. Симпатичні казкові персонажі легко апелюють до емоційного фантазійного світу малюків. Картки з роботами авангардистів стануть добрими помічниками в школі.

Коробочка та карти якісно виготовлені «Майстром Книг».

діл3

Читайте також: «Карпатські канікули» для маленьких пальчиків

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар