Оголошено тендер на написання сценаріїв вечірньої казки


«Національна суспільна телерадіокомпанія України» оприлюднила оголошення про тендер на створення 365 оригінальних сценаріїв для радіопроєкту «Вечірня колисанка» для виходу на радіоканалі «Радіо «Культура».

Кожен сценарій має бути створений на основі літературних творів для дітей, опублікованих протягом останніх десяти років, та/або на основі творів сучасних українських письменників, які входять до шкільної програми з літератури, та/або на основі авторських літературних обробок народних казок.

Серед вимог також зазначають:

– наявність ролі автора-наратора («Дідусь Василь» або інші оповідачі, згідно з виробничою необхідністю);

– завершена історія з чіткою сюжетною лінією, цілісною системою персонажів, діалогами;

– матеріали, що можуть бути актуальними протягом усього року (сезонів) та не є прив’язаними до певних дат тощо, аби виробництво радіопроекту уможливлювало його оприлюднення та ротацію у будь-який час року (сезону). Допускається до 10 оригінальних сценаріїв, які можуть бути пов’язані з календарним циклом свят різних національних громад України (Різдво, Курбан-Байрам, Великдень, Рош-га-Шана тощо);

– відповідність сценарію дитячій аудиторії – слід врахувати відповідні психологічні особливості, використовувати певну лексику.

Сценарії може створювати як один автор/ка, так і група авторів. Серед критеріїв добору творів значаться публікація, екранізація, висока популярність, літературні відзнаки, переклади іншими мовами тощо.

Кінцевий термін подачі тендерних пропозицій – 30 червня 2021 року.

Ознайомитися з умовами можна на сайті prozorro.gov.ua.

Контактна особа: Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар