Радушинська Оксана | Письменники


Письменниця, журналістка, почесна громадянка міста Старокостянтинова. Народилася 27 вересня 1979 року на Поділлі, де свою краянку шанують і регулярно відзначають численними грамотами й подяками різного рівня за діяльність у літературній, культурній, журналістській та соціальній сферах.

Журналісти давно охрестили Оксану Радушинську «ліричною панною», натомість БараБука знає пані Оксану як авторку віршів і прози для дітей та дорослих, авторку й режисерку багатьох культурних проектів, радіоведучу й редактора програм Хмельницької обласної ТРК «Поділля-Центр». У своїх музичних і літературних проектах Оксана Радушинська часто звертається до теми відданості родині, шанування роду, своїми текстами та власним прикладом письменниця навчає дітей бути вірними своїм друзям і не пасувати перед труднощами, знаходити вихід навіть із найбезнадійнішої ситуації. А про безнадію пані Оксана знає не з чуток: унаслідок лікарської помилки з трирічного віку має проблеми з опорно-руховим апаратом, із п’ятнадцяти років пересувається в інвалідному візку.

Авторка шістнадцяти поетичних книжок, прози для дітей і дорослих, лауреатка численних літературних премій. Із легкої руки письменниці в українській літературі з’явився персонаж Славко Хоробрик, який не лише став офіційним дитячим символом міліції України, а й «дослужився» до визнання як найкращий соціальний проект нашої держави.

Живе і працює в рідному Старокостянтинові на Хмельниччині.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: