Освітньо-культурний проект «Рідний край у словах і барвах»


Стартував прийом заявок для участі в освітньо-культурному проекті «Рідний край у словах і барвах», який триватиме до 31 травня 2015 року. Метою проекту є екологічне і патріотичне виховання молодого покоління. За підсумками проекту, для якого розшукують літературні твори, буде видано електронну книжку, яку планують поширити по бібліотеках і навчальних закладах України.

Згідно з задумом, діти й студенти разом із професійними письменниками мають зробити спільний інформаційно-культурний продукт. Отак, спочатку твори пишуть професійні письменники, а на другому етапі проекту як співавтори долучаються учні середніх і вищих навчальних закладів.

Організатори запрошують письменників незалежно від віку надсилати свої українськомовні поетичні й прозові твори на визначену тематику, найкращі згодом стануть основою проекту.

Тематика:

  • твори на екологічну тематику, що застерігають від екологічних проблем, і ті, в яких показано красу природного світу та ін.;
  • твори, що дають моделі енергозбереження та раціонального використання ресурсів, показують негативні наслідки споживацької моделі;
  • твори соціального й культурно-духовного спрямування, де через образи героїв формуються позитивні моделі поведінки, містяться гуманістичні ціннісні орієнтири, а також твори, що сприяють національній самоідентифікації особистості.

Деталі читайте тут.

Засновником проекту є Дніпропетровська міська рада, співорганізатором – Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Дніпропетровська центральна міська бібліотека. Координаторка проекту – Наталія Дев’ятко, кандидат філософських наук, член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар