Печенкін Дмитро | Художники-ілюстратори


Ілюстратор. Народився 1982 року в місті Тараща Київської обл. Малює з дитинства, але ніколи не ставив собі за мету стати художником. У шкільні роки мріяв стати вченим і вивчати дику природу. Ріс на книгах Дж. Даррела та на документальних фільмах Ж.-І. Кусто. Малював для себе різних тварин. Для задоволення.

Коли закінчував школу й збирався вступати у виш, почув про відкриття нового інституту на базі технікуму. Це був Київський Державний Інститут Декоративно-прикладного Мистецтва та Дизайну ім. М. Бойчука. Вступив на спеціальність «Дизайнер-графік». На старших курсах почав працювати за спеціальністю. Розробляв рекламну продукцію, фірмові стилі тощо.

Зізнається, що ілюстратором дитячих книжок став випадково. Ще у студентські роки для підробітку малював ілюстрації для привітальних листівок. А по закінченні інституту отримав від видавництва замовлення проілюструвати книжку. З того часу співпрацює як ілюстратор із видавництвом «Рідна мова».

«Маю багато інтересів і хобі. Але виділити можу три захоплення, – розповів БараБуці Дмитро. – Перше – це читання. Не уявляю свій вільний час без книжки. Друге – макрозйомка й вивчення комах (мабуть через дитячі мрії!). Третє захоплення народилося ще в інституті. Для розуміння промислової графіки викладачі радили створювати власні колекції. Тож із тих часів колекціоную продовольчі етикетки».

Ілюструю книжки для дітей: Дмитро Печенкін

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: