Переможці конкурсу «Молода КороНація 2019»


У Києві оголосили переможців конкурсу «Коронація слова – 2019». Цього року вдруге оголошення переможців дитячої номінації – твори для дітей і твори, написані дітьми, – відбулося окремо від церемонії нагородження творів для дорослих. У 2018 році від «Коронації слова» відділився Міжнародний літературний конкурс «Молода КороНація» (твори для дітей), який зібрав юних та дорослих талановитих письменників із багатьох областей України та з-за кордону.

Серед переможців у номінації «Дорослі для дітей» – Анна Повх із м. Дубно Рівненської області з рукописом роману «Зоряні. Королівська місія».

У номінації «Діти для дітей» серед романів переміг 15-річний Руслан Передельський із Києва з рукописом «Темне коло».

У номінації «Діти для дорослих» переміг роман «Людина-Ікс» Богдани Чехович (17 років) із Києва.

Повний список переможців конкурсу «Молода КороНація» у різних номінаціях – на сайті koronatsiya.com.

«Молода КороНація» відбувається в рамках Міжнародного проекту «Коронації слова» спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка та Київським Палацом дітей та юнацтва. Місія конкурсу – показати всі обрії вітчизняної дитячої літератури, розкрити літературний потенціал у молоді. Номінації: дорослі для дітей; діти для дітей; діти для дорослих.

У зв’язку з підвищеним інтересом до дитячої літератури засновники Конкурсу Тетяна та Юрій Логуші вирішили розширити спектр дитячої номінації, по суті відокремивши новий літературний конкурс. Таким чином, пишуть на сайті конкурсу, засновники «Коронації» хотіли заохотити до письменництва самих дітей та залучити дітей, як експертів «дитячого слова».

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар