Переможці премії Лесі Українки за 2017 рік


Комітет із присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва визначив переможців 2017 року. Про це повідомляє Держкомтелерадіо.

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» перемогла письменниця Марія Морозенко за повісті «Іван Сірко – великий характерник. Іван Сірко – Славетний Кошовий» («Видавництво Старого Лева»), «Я закохалася» (ВЦ «Академія»).

Читайте також: Президентська премія для «Шалахмонесів»

Фото з сайту academia-pc.com.ua

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» відзначили художницю Катерину Іванову за оформлення до книжок «Йде до нас колядочка», «Лісовий урок» Станіслава Шаповалова та «Пісня тоненької очеретини» Василя Чухліба, що вийшли у видавництві «Авіаз».

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» переміг анімаційний серіал Степана Коваля «Професіонали» (ТОВ «Новаторфільм»).

У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» премії за 2017 рік вирішили не присуджувати.

Повний перелік висунутих на здобуття премії робіт можна ознайомитися на офіційному сайті Держкомтелерадіо.

Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва засновано в 2004 році. Її присуджують щороку в чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління в дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Джерело: comin.kmu.gov.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар