Під час «Книжкового Арсеналу» оберуть Суперзірку дитячої літератури


Українська література – це галактика яскравих зірок, які створюють дитячі та підліткові книжки. Щороку в цій галактиці з’являються нові імена, а досвідчені майстри не припиняють тішити читачів. БараБука і «Книжковий Арсенал» пропонують дізнатися, як добре ви знайомі з нашими зірками, а також визначити, кого читачі вважають Суперзіркою дитліту.

На першому етапі ми пропонуємо вам вказати своїх улюблених письменників та ілюстраторів у поданому нижче списку. Випереджаючи ваші запитання «Чому саме такий перелік імен?», маємо визнати, що творці дитячої книги не лише талановиті, але й часто дуже скромні люди, і не завжди зважуються висунути свою кандидатуру. Проте ми залишили в опитуванні поле, в яке ви можете вписати свою улюблену зірку укрдитліту: всі варіанти ми врахуємо.

Голосування триватиме до 23:59 5 травня 2019 року. Після підрахунку голосів до наступного етапу ввійдуть лише десять зірок. Упродовж місяця ми будемо розповідати про їхню творчість, розпитувати їх про джерела натхнення та творчі плани, знайомитися із ними ближче, щоб під час «Книжкового Арсеналу» ви могли впізнати ваших улюблених зірок, взяти в них автографи та особисто подякувати за їхні книжки. Завершальною подією цього марафону стане Третя всеукраїнська конференція дитячих письменників, яка відбудеться 23 травня на дитячій сцені залу «Фарби». На цьому заході відвідувачі «Книжкового Арсеналу» визначать Суперзірку дитліту.

Детальну Дитячу програму «Ось, власне!» під час «Книжкового Арсеналу» в Києві очікуйте згодом 🙂

Щоб проголосувати, Вам потрібно бути залогіненими у Ваш google-акаунт. Це необхідний крок, що вберігає від накрутки голосів.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар