Підліткова літературна школа (зимовий набір)


25–30 грудня в курортній місцині Пуща-Водиця відбудеться Підліткова літературна школа (зимовий набір). Відомі письменники поділяться з юними авторами літературною майстерністю та секретами успішного письма. Твори всіх учасників надрукують справжньою книжкою.

Програма школи спеціально розроблена для підлітків віком 13–16 років і складається з 40 годин інтерактивних і практичних занять. У програмі – лекції та майстер-класи, тренінги і творчі завдання, літературні вечори та ігри. Автори програми школи – Тетяна Стус та Володимир Арєнєв, який також є і куратором школи.

Також у цей час відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки» (зимовий набір).

Учасники школи дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма: де знаходити ідеї для творів; що має бути в цікавому сюжеті, і як його сконструювати; як створювати героїв і персонажів; що робить текст динамічним і захопливим; як знайти свій стиль; звідки брати натхнення.

Твори всіх випускників школи надрукують справжньою книжкою, яку буде презентовано публіці після завершення школи. Кожен учасник отримає свої авторські примірники.

Як узяти участь?

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежено. Вік учасників – 13–16 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок. Вартість: 2500 грн (при оплаті до 15 грудня включно), 3000 грн (при оплаті після 15 грудня). У вартість входить: проживання, 3-разове харчування, навчальна та розважальна програма, видання книжки, роздаткові матеріали, сертифікат.

Місце: Міжнародний центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP» (Пуща-Водиця, Київ)

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org@gmail.com)

Організатор: Центр літературної освіти

Організаційні партнери: Мала академія наук України, Національний музей Тараса Шевченка, портал «БараБука», УНВЦ «Рідна мова

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар