Підсумки літературного року й БараБука


Наприкінці 2014-го «Читомо» опублікував дайджест «Книжкові відкриття-2014 від знаних книголюбів». БараБука хоч і скромний песик, а втім, дуже тішиться, що відомі у сфері літератури люди не забули про найвизначнішу в житті нашого порталу подію року, що минає, – появу «Простору української дитячої книги BaraBooka».

Ось що про нас кажуть.

Любов Якимчук, поетка:

«Врешті ми почали доростати до дитячої літератури, а також до її осмислення. Цього року з’явився і встиг добре зарекомендувати себе портал про літературу для дітей “БараБука”. Окрім традиційних рецензій, книжкових оглядів та інтерв’ю в цьому просторі з’являються педагогічні матеріали, які можуть знадобитися в процесі домашнього виховання. Тобто він не лише про літературу, як мистецтво, а містить виховну складову. Його ніколи не страшно читати, бо, навіть якщо один конкретний автор перегне палицю, то редакція розставить крапки над «і» у своєму коментарі. Якось їм вдається триматися берега, не втрачати здорового глузду».

Марія Шубчик, співробітниця відділу «Інформація та бібліотека» в Ґете-Інституті:

«Відкриттям для мене став і портал “БараБука”, який дуже добре унаочнює, що сегмент української дитячої літератури наразі дуже стрімко та якісно розвивається».

Олександр Вешелені, літературознавець, арт-менеджер, координатор фестивалю «Intermezzo»:

«Надзвичайно порадувала поява “БараБуки” як достойної платформи презентування дитячого сегменту літератури і проблем читання загалом».

А про наші підсумки читайте тут: ТОП-6 найкращих видань для дітей від БараБуки

Джерело: chytomo.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар