Письменницький конкурс для підлітків #безпробілів


Стартував прийом текстів письменницького конкурсу #безпробілів від сайту «Букмоль». Конкурс відзначає тексти письменників і письменниць 12–19 років і підліткову літературу, написану людьми будь-якого віку.

«Ми шукаємо прозу, поезію та п’єси, сміливі експерименти на межі стилів і жанрів. Новаторські за формою та змістом історії з різноманітними персонажами й актуальними темами. Нас цікавить увесь спектр людських почуттів – від надії до відчаю, від бунту до прийняття, – зазначають засновники конкурсу. – Все, що болить, дратує, радує і змушує підлітків вставати з ліжка щодня. Влучно підібрані слова, яким віриш, й образи, які потрапляють просто в серце. Ми не боїмося складних у будь-якому сенсі тем і хочемо читати про те, що зазвичай замовчують, але ми завжди вловлюємо стереотипи і будь-яку дискримінацію у тексті. Нас захоплюють персонажі й автори з незвичним поглядом на світ і небачені реальності чужої свідомості».

Номінації: 

#teenwrite – художні тексти, написані підлітками (12–19 років).

#teenlit – художні тексти для підлітків. Вік авторів/авторок не обмежений.

Тексти переможців проілюструють молоді українські ілюстратори й опублікують на сайті «Букмоль», а на авторів 10 найкращих текстів чекають й інші приємності, серед яких – річний абонемент у Мистецький Арсенал та участь у відкритих читаннях на Книжковому Арсеналі.

До розгляду приймаються раніше не опубліковані україномовні художні тексти (проза, поезія, п’єси тощо). Обсяг текстів: до 15 000 знаків з пробілами.

Подавати тексти на конкурс можна до 15 січня 2021 року.

Детальніше про умови участі – на сайті. За новинами слідкуйте на сторінці конкурсу

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар