Подарунок для Григорія Фальковича


25 червня в улюбленого поета багатьох дітлахів Григорія Фальковича день народження! Панові Григорію сповниться 80 років!

Онлайн-проєкт «ФАЛЬКОЛО – родинне читання» запрошує привітати поета з ювілеєм, записавши відео з його віршами.

«Його розумні вірші, з неочікуваними дотепними та яскравими образами, впевнено зайняли почесне місце не лише у шкільних програмах, але й у серцях маленьких та дорослих читачів, – пишуть організатори. – Саме цього року якось несподівано усвідомилося, що він, такий юний у творчості, є найстаршим із провідних дитячих поетів і невдовзі відзначатиме вельми солідний ювілей».

«ФАЛЬКОЛО – родинне читання» – неприбутковий проєкт, що виник із ідеї зібрати разом домашні відео, на яких діти й дорослі читають вірші Григорія Фальковича. На сьогодні до проєкту долучилося чимало родин, зокрема, і письменницьких, долучаються бібліотеки, видавництва, тощо.

Як стати частиною «Фалькола»?

  1. Не баріться! Застрибуйте на YouTube-канал «Для дотепного віку» та прогляньте ті, що уже відзняті кимось із шанувальників Григорія Фальковича.
  2. Зосередьтеся. Підготуйтеся. Зробіть своє родинне відео – з читанням його віршів.  

Ваші відео стануть частиною контенту на каналі «Для дотепного віку» та на інформаційних ресурсах інших учасників проекту. Надсилати свої відеоматеріали можна безпосередньо на канал «Для дотепного віку», до  онлайн-проекту «ФАЛЬКОЛО – родинне читання» або на електронну адресу dlyadotepnogoviku [равлик] gmail.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар