Посібник «#Живі Письменники. Дошкілля» можна завантажити онлайн

Автор: БараБука


У рамках Всеукраїнської акції #ЖивіПисьменники було створено спільний проєкт всеукраїнського науково-методичного журналу «Дошкільне виховання» та Українського інституту книги – посібник «#Живі Письменники. Дошкілля». Завантажити посібник можна на сайті проєкту https://aw.ubi.org.ua/.

У посібнику представлено 10 сучасних українських книжок для дітей 3‒6 років і рекомендаційні матеріали для роботи з ними в дитячому садку та в родині. Матеріали посібника стануть у пригоді вихователям, вихователям-методистам, практичним психологам, музичним керівникам, інструкторам з фізкультури, що працюють у закладах дошкільної освіти, а також батькам дошкільнят. Посібник буде корисним для студентів та викладачів педагогічних коледжів та вишів.

«Основи читацької культури закладаються з раннього дитинства. І щоб цей процес був успішним, необхідні цікаві, захопливі, близькі дітям літературні твори; на свята та заняття в садочок до малят мають приходити сучасні українські персонажі, – переконана Юлія Журлакова, головна редакторка «Дошкільного виховання». – Не відкидаючи цінності класичних вітчизняних творів для дітей, а також якісних зарубіжних зразків, ми прагнемо розширити коло читання українських дошкільнят, їхніх батьків та педагогів».

Методичні матеріали розробили:

Команда науковців та методистів: Марія Артеменко, Олена Хартман, Наталія Гавриш, Ганна Бєлєнька.

Команда педагогів-практиків: Наталія Шалда, Анна Тристан, Марія Кирик, Руслана Острань, Ганна Музика, Тетяна Єрмішкіна, Галина Джемула, Наталія Бонь.

Команда редакції журналу «Дошкільне виховання»: Юлія Журлакова, Ганна Остапенко, Ольга Мельник, Тетяна Небесна.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар