Поставна Таня | Письменники


Дитяча письменниця, журналістка, сценаристка і режисерка. Сторітелерка. Викладає авторський курс «Візуальний сторітелінг» для магістрів у виші.

Дитинство провела на заході України – в містечку Кам’янка-Бугська, на Львівщині. Шкільні та студентські роки пройшли на сході – у Харкові. Кілька років жила і працювала в Криму, але виїхала з півострова після анексії. Від 2014 року живе та працює у Києві.

Свою професійну діяльність почала у 18 років, як журналістка та ведуча на телебаченні. Тоді ж стала активно подорожувати: проїхала автостопом Європу, Грузію і Чечню, самостійно подорожувала по Ісландії. Тривалий час співпрацювала з різними друкованими ЗМІ – писала про культуру та мистецтво, вела авторську колонку про подорожі. Працювала сценаристкою і режисеркою тревел-шоу «Discover Destination UA», «Орел і Решка», «Навколо М». Разом зі зйомками проектів побувала більш ніж у 45 країнах світу.

У 2019 році дебютувала як письменниця із дитячою книжкою «Коли я була лисицею» («Віват»). Книжка потрапила до коротких списків премії «Книга року ВВС 2019». Багато проектів, над якими тепер працює письменниця, мають на меті актуалізувати проблему сирітства та змінити ставлення до всиновлення в Україні.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: