Премія «Джури» вдруге знайде переможця


23 квітня 2014 року о 14:00 у «Дитячому освітньому центрі» Національного Музею Шевченка вдруге вручать Премію Володимира Рутківського «Джури».

Унікальну в галузі дитячої літератури премію присуджують за нові твори для дітей та юнацтва історично-краєзнавчої тематики, а також за ілюстрації до книжок та літературно-критичні праці, спрямовані на виховання в дітей духовних цінностей та національної лояльності.

Нагороду заснував лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, видатний український письменник Володимир Рутківський. Фінансова частина відзнаки – відсотки з банківського вкладення Шевченківської премії, яку отримав письменник, – становить 20 000 грн. Першим переможцем премії «Джура» 2013 року став художник-ілюстратор Максим Паленко.

Переможця конкурсу визначає Рада, обрана засновником премії з-поміж відомих в Україні дитячих письменників, художників, літературознавців-критиків, бібліотекарів. Нині в Раді під головуванням Володимира Рутківського є Анатолій Качан, Іван Малкович, Наталя Марченко, Зірка Мензатюк, Тетяна Щербаченко.

Вхід на церемонію вручення премії вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар